Menu

Tesettür Fırsat ile Farklı Bir Alışveriş Deneyimi!

Giyim ve aksesuar odaklı pek çok web sitesi son yıllarda oldukça yüksek kullanım oranlarına ulaşmıştır.  Gelişen teknolojiler ve internet kullanım trendlerinin son yıllardaki büyük değişimi ile artık online olarak büyük ya da küçük miktarlarda alışveriş yapmak şaşırtıcı olmaktan çıkmıştır. Kuşkusuz bu konuda bahsi geçebilecek tüm internet siteleri ürün çeşitliliği, iade taahhüdü, hızlı teslimat gibi yönleriyle pek çok kesim tarafından takdirle karşılanmaktadır. Ancak tüm bu gelişmelerin yanında, tesettürlü bir giyimi benimseyen hanım efendilerin sayısının azımsanamayacak kadar çok olmasına rağmen bahsi geçen internet sitelerinde tesettür giyiminin ürün ve çeşitlilik ihtiyacını layığı ile karşılayacak bir ürün sunumu hala görülememektedir. Örneğin tesettürlü bir bayan, abiye gibi en özel günlerimizde üzerimizde taşıdığımız, fotoğraf çekimlerinin ardından hatıra olarak bize kalan resimlerde kendimizi uzun yıllar içinde göreceğimiz bir kıyafetin kendisine uygun ve yakışır olanını bulabilmek için oldukça uzun ve detaylı bir araştırma ve karar sürecinden geçebilmektedir.

Tesettür Fırsat , bu ürün ve çeşitlilik ihtiyacından doğmuş bir çevrim içi alışveriş portalıdır. Tesettür giyimi ve bu giyimde talep görecek her çeşit parça üzerinde kategoriler oluşturulmuş ve ürün çeşitliliği sağlanmıştır. Farklı tasarımcıların ürünleri, farklı firmaların ürünleri Türkiye’nin dört bir yanına gönderilebilmekte ve hatta yurtdışına sipariş gönderimi bile güvenle yapılabilmektedir. Örneğin sitenin arama kutucuğunda yapılacak ufak bir abiye modelleri araması, müşterileri onlarca hatta yüzlerce çeşit sonuçla karşılaşacakları bir kataloğa yönlendirecektir; hiç şüphesiz bu örnekler çoğaltılabilir. Üstelik Tesettür Fırsat, tesettür giyimi ile alakalı piyasadaki ve internet mağazacılığındaki büyük bir boşluğu doldururken, diğer yandan müşterilerinin cebini de düşünmekte, şok indirimleri ve sürpriz hediyeleri ile müşterilerine cömert jestler yaparak onlara hak ettikleri değeri ve önemi de verdiğini kanıtlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kasımpatı Yetiştirilmesi ve Bakımı başlıklı makalemizde Kasımpatı Yetiştirilmesi ve Bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapmak istermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir